

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1/2 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Size | 1/2in |
| Thread Standard | G |
VMPA2-M1H-KS-PI
VP542-5DZ1-03F-M-X536
EVZM550-F01-01S
VP342-5DZ1-02FA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00