

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWF |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Thread Size | 1in |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Standard | G |
VK332-5DO-M5-Q
VUVS-L25-P53C-MD-G14-F8-1B2
SY7320-5DO-C10F-Q
V63D5D7A-XA090
VUVG-LK10-M52-AT-M7-1R8L-S
SCG551A005MS.AC/DC
VF3230-5DZ1-02
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00