

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWD |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Size | 1/8in |
| Maximum Operating Pressure | 4 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Standard | G |
LVM155RHY-5A-Q
VF3130-7DZ1-02F
S070C-RAG-32
VP544R-5DZ1-03F-M-X538
VT307-5DZ1-01F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00