

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1/8 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWD |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 15 bar |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Size | 1/8in |
| Configuration | NC |
| Thread Standard | G |
M/49/MDZ83J
VUVG-L10-P53C-T-M5-1R8L
VUVG-LK14-M52-AT-G18-1H2L-S
VSVA-B-M52-MZH-A2-1R5L
SY9120-5DZ-03F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00