

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWD |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 15 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Size | 1/4in |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Standard | G |
VF5320-5YOD1-03F
SY5220-5WAOU-01F-Q
VUVG-L10-P53C-ZT-M5-1P3
SXE9573-A81-00/110VAC
VQ1A01N-51-Q
VT307-5DO1-01F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00