

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 2/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VZWD |
| Mounting Style | Inline |
| Number of Ports | 2 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Pressure | 0bar |
| Maximum Operating Pressure | 5 bar |
| Configuration | NC |
| Thread Size | 1/4in |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +35°C |
| Thread Standard | G |
VP5006BJ411H00
VUVG-L18-P53E-T-G14-1R8L
MFH-5-PK-3-L
SQ1231DN-51-C6-Q
VUVS-LK25-M32C-AD-G14-1B2-S
AV2000-F02-5DZB-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00