

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Connection Port Thread | G 3/8 |
| Actuation Type | Solenoid |
| Manufacturer Series | VUVS |
| Mounting Style | Inline |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 3 |
| Body Material | Die Cast Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 2300L/min |
| Minimum Operating Pressure | 2.5bar |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Thread Size | 3/8in |
| Maximum Operating Pressure | 10bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Number of Positions | 2 |
| Thread Standard | G |
VUVS-L25-M52-MD-G14-F8-1C1
SYJ5123-5LOU-M5-Q
VT307-5DZ1-02F-F-Q
SYJ314-5LOU-Q
MHA2-MS1H-5/2-2
V60A5DDA-XA020
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00