

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Actuation Type | Solenoid |
| Manufacturer Series | VUVG |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 3 |
| Body Material | Aluminium Alloy |
| Maximum Flow Rate | 600L/min |
| Solenoid Power Consumption | 1W |
| Minimum Operating Pressure | 1.5bar |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Pressure | 10bar |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Number of Positions | 4 |
V415517D-C313A
VUVG-L14-T32C-MZT-G18-1P3
VG342-5DZ-10FA-Q
MFH-5/3E-D-1-C
MOFH-3-1/4-EX
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00