

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/3 Closed |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VUVG |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Aluminium Alloy |
| Maximum Flow Rate | 470L/min |
| Solenoid Power Consumption | 1W |
| Minimum Operating Pressure | -0.9bar |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Number of Positions | 3 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
VSVA-B-M52-MZD-A2-1T1L-APP
VUVG-B14-P53C-ZT-F-1P3
VDW250-6G-2-01F-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00