

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 5/2 Bistable |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VSVA |
| Mounting Style | Sub Base |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 5 |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 1400L/min |
| Solenoid Power Consumption | 2.4W |
| Minimum Operating Pressure | 3bar |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Number of Positions | 2 |
| Configuration | 5/2 |
VUVG-B10-T32C-AZT-F-1T1L
SY3420-5LOU-M5-Q
SYJ512-5LOU-M5-F-Q
P32TA14SCNA2CN
SS3Y1-S41-04-M5-Q
VP517KY-5YO1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00