

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 Closed, Monostable |
| Connection Port Thread | G 1/4 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | VOFA-L26-T32C-M-G14-1C1-APP |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 3 |
| Body Material | Die Cast Aluminium |
| Solenoid Power Consumption | 1.8W |
| Minimum Operating Pressure | 3bar |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Pressure | 10 bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Configuration | 2-Position, 3 Port |
| Thread Size | 1/4in |
| Number of Positions | 2 |
| Thread Standard | G |
AV4000-F04-5YB-A
SY5120-3DZ-01F-Q
SY7420-5LOU-02F-Q
VT307-5DZ1-01-F-Q
2636000024702400
VUVS-L25-M32C-MD-G14-F8-1B2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00