

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Connection Port Thread | G 1/2 |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | MS6 |
| Mounting Style | Bracket |
| Solenoid Voltage | 24V dc |
| Number of Ports | 3 |
| Body Material | Aluminium |
| Maximum Flow Rate | 7000L/min |
| Solenoid Power Consumption | 2.5W |
| Minimum Operating Pressure | 4bar |
| Maximum Operating Pressure | 10bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Thread Size | 1/2in |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Number of Positions | 2 |
| Special Features | Lubricated Operation Possible |
| Thread Standard | G |
SYJ512-5LOZ-M5-Q
VSCS-B-M32-MH-WA-1C1
VT307-3DZ1-01F-Q
VOFA-L26-T52-M-G14-1C1-APP
MHE3-M1H-3/2G-QS-6-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00