

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 Open, Monostable |
| Actuation Type | Electrical |
| Manufacturer Series | MHE3 |
| Mounting Style | Through Hole |
| Number of Ports | 3 |
| Body Material | Die Cast Zinc |
| Maximum Flow Rate | 200L/min |
| Minimum Operating Pressure | -0.9bar |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Number of Positions | 2 |
MFH-5-PK-3-L
SYJ314M-5LOZ-Q
VSVA-B-M52-AZD-A2-1T1L
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00