

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 180° |
| Action | Double |
| Bore | 8mm |
| Force at 7 bar | 10 (Axial) N, 20 (Radial) N |
| Manufacturer Series | DRVS |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Elastic |
| Port Connection | M3 |
| Weight | 68g |
| Size Type | Standard |
| Series | DRVS |
CDRB2BW15-90SZ
CDRQ2BS20-90C
ERMO-16-ST-E
DFPD-40-RP-90-RD-F0507-R3-EP
DFPD-20-RP-90-RD-F04
DSM-10-180-P-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00