

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 180° |
| Action | Double |
| Force at 7 bar | 24.1 Nm @ 6 bar |
| Manufacturer Series | DRRD |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Elastic |
| Port Connection | G 1/8 |
| Weight | 6.1kg |
| Series | DRRD |
| Size Type | Standard |
DRVS-32-90-P
DRVS-12-180-P
DSR-25-180-P
DRVS-25-270-P
DFPD-40-RP-90-RS60-F0507
DFPD-10-RP-90-RD-F04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00