

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 180° |
| Action | Double |
| Force at 7 bar | 15.8 Nm @ 6 bar |
| Manufacturer Series | DRRD |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Elastic |
| Port Connection | G 1/8 |
| Weight | 4.5kg |
| Size Type | Standard |
CDRQ2BS15-90
DRRD-16-180-FH-PA
CRB2BW30-90SZ
CRB1BW50-180S
DFPD-80-RP-90-RS60-F0507
KXL10-03S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00