

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | <= 0.03° |
| Action | Double |
| Manufacturer Series | DHTG-140-4-A |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Shock Absorber |
| Port Connection | G 1/8 |
| Weight | 10kg |
| Series | DHTG |
DSR-25-180-P
CRB2BW20-180SZ
DFPD-80-RP-90-RD-F0507
DRVS-16-270-P
CRB2BW10-270SZ
CRB1BW50-270S-XF
DFPD-20-RP-90-RS30-F04
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00