

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 90° |
| Action | Single |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Not Cushioned |
| Weight | 1419g |
| Size Type | Compact |
| Series | DFPD |
DSM-40-270-A-B
CDRA1BS50TF-180CZ
CRB1BW100-180S-XF
DSR-32-180-P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00