

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Rotary Angle | 90° |
| Action | Double |
| Maximum Input Pressure | 8bar |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Cushioning Type | Not Cushioned |
| Weight | 1275g |
| Series | DFPD |
| Size Type | Compact |
DSM-32-270-P1-FW-A-B
DRRD-32-180-FH-Y9A
DFPD-40-RP-90-RD-F0507
CRB1BW80-180S-XF
CDRA1BS100TF-180CZ
CRB1BW50-180S
DFPD-40-RP-90-RD-F0507-R3-EP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00