

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 2.2 kW |
| Phase | 1 |
| Supply Voltage | 200 - 240 V ac |
| Current Rating | 11 A |
| Series | DM1 |
| For Use With | Inverter |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 400Hz |
| Drive Type | Variable Frequency |
| Filter Included | Yes |
| Overall Width | 109mm |
| Overall Length | 180mm |
| Overall Depth | 180mm |
16G-11-0045-BF
6SL3210-1KE24-4AF1
ATV12HU15M3
ATV320U75N4B
6SL3210-1KE21-7AF1
185803 DC1-122D3FN-A20CE1
10G-11-0045-BF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00