

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 3P+N |
| Maximum Current | 32A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Power Rating | 18.5kW |
| Voltage Rating | 690V ac |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Handle Colour | Black |
| Normal State Configuration | NO |
| Switch Rating | 250A |
| Throw Configuration | Single |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
1SCA022401R3430
207317 P1-32/I2/SVB-SW/N
098199 P1-25/V/SVB-SW/HI11
1SCA022190R3260 OBEA01
KG10B T206/GBA320 *KS1V
3LD2704-1TP53
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00