

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 2NC |
| Lock Type | Spring Lock |
| Actuator Included | No |
| Safety Contacts | 2NC |
| Maximum AC Voltage | 415V |
| Maximum DC Voltage | 220V |
| Connection Type | M20 |
| IP Rating | IP65 IP66 |
| Number of Head Directions | 1 |
| Auxiliary Contacts | 2NC |
| Length | 60mm |
| Width | 173mm |
| Depth | 30.8mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +40°C |
EX-AZ3350-12ZUEK-U270-3D
440K-A21006
TR4-SEM01CB
440T-MRKSE100A
106875 LS-S02-ZB/X
AZ 16 ZVRK-M16-2254
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00