

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Rating | 5A |
| Number of Poles | 1 |
| Voltage Rating | 250V |
| Width | 9mm |
| Series | 1410-L |
| Tripping Mechanism | Thermal |
| Reset Actuator Type | Button |
| Rated AC Voltage | 250V |
| Mounting Style | PCB Mount |
| Overall Dimensions | 32.5 x 9 x 9.6mm |
| Rated DC Voltage | 48V |
| Circuit Breaker Type | Thermal Circuit Breaker |
| Overall Length | 32.5mm |
| Terminal Contact Type | Solder Pin |
| Overall Depth | 9.6mm |
| Mounting Hole Size | 6.4 x 7.6 x 10.5mm |
129-L11-H-KF-25A
LELHK111-1-62-25.0-U-01-V
IEG66-1-62-50.0-AZ-01-V
3120-N554-P7T1-W19DG4-10A
104-PR-0.8A
1410-F110-P1F1-W14QB4-5A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00