

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensitivity | Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Frequency Sensing Range | 45 - 65Hz |
| Series | RK9871 |
| Length | 66mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Width | 17.5mm |
| Height | 90mm |
| Operating Temperature Range | +55°C |
| Minimum Frequency Sensed | 45Hz |
| Dimensions | 66 x 17.5 x 90mm |
| Maximum Frequency Sensed | 65Hz |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Terminal Type | Screw |
TR4801-03-110/240VAC
BD5936.17 AC50/60Hz 230V
LMCCR-2A 24-230VAC/DC
1SVR730885R3300 CM-MPS.21S
LXPRC/S-4W 230V (400V)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00