

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power Rating | 7.5 kW |
| Phase | 3 |
| Supply Voltage | 460 V |
| Current Rating | 19 A |
| Series | VFD-E |
| For Use With | 7.5 kW AC Motor |
| Field Bus Communication Type | RS485 ModBus |
| IP Rating | IP20 |
| Output Frequency | 0 - 600 Hz |
| STO | No |
| Filter Included | Yes |
| Control Panel | Yes |
| Overall Depth | 169.2mm |
| Overall Width | 130mm |
| Overall Length | 260mm |
6SL3210-1PE13-2UL1
VFD11AME21AFSAA
6SL3210-1PE12-3AL1
FC-101P22KT4E20H4XXCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX
3-5009-005A DM1-341D5EB-S20S-EM
C200-01200024
6SL3220-3YE24-0UF0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00