

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Voltage Sensing Range | 183 - 528V ac |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Asymmetry, Phase Failure, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 10s |
| Series | MWG |
| Dimensions | 69 x 17.5 x 92.6mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Length | 69mm |
| Height | 92.6mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Voltage Sensed | 183V ac |
| Maximum Voltage Sensed | 528V ac |
| Width | 17.5mm |
| Operating Temperature Range | +50°C |
IL5880.12 AC50-400Hz 220-240V 5-100kOHM
V4IM35AL20 24-240V AC/DC
1SVR730840R0500 CM-SRS.22S
G2UM300VL20 24-240VAC/DC
1SVR740700R2200 CM-MSS.23P
1SVR730712R2200 CM-MSS.33S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00