

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Function | 3/2 |
| Actuation Type | Solenoid/Pilot |
| Manufacturer Series | 81 |
| Mounting Style | Manifold |
| Solenoid Voltage | 110V ac |
| Solenoid Fitted | Yes |
| Number of Ports | 3/2 |
| Maximum Flow Rate | 12NL/min |
| Solenoid Power Consumption | 2.5VA |
| Minimum Operating Pressure | 1bar |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Pressure | 8 bar |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
MHA1-M5H-2/2G-0,9-TC
V60A413A-A2000
SYJ3120-5LOU-M3-Q
SYJ7223-5LOU-01F-Q
V61B517A-A213J
8251000.9101.02400
SY5440-5DZ-Q
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00