

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Contact Configuration | SPDT |
| Push Button Actuation | Key Release |
| Illuminated | No |
| Series | EMSH |
| IP Rating | IP65 |
| Supply Current | 16A |
| Depth | 141mm |
| Width | 110mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Height | 110mm |
YW1L-V4E02Q4R
3SU1802-0NB00-2AB2
XW1E-BV413M-R
SSA-EB1PLXR-12ECQ8
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00