

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Current |
| Electrical Phase | 1 |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Current Sensitivity | Overcurrent, Undercurrent |
| Time Delay | 1 s, 6s |
| Series | DIB01 |
| Current Range | 0.1 - 5A |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Height | 80mm |
| Length | 99.5mm |
| Operating Temperature Range | +60°C |
| Dimensions | 99.5 x 22.5 x 80mm |
| Terminal Type | Screw |
3RS2500-1AA30
72.01.9.024.0000
RN5883.12/61 AC/DC24-80V 10-3000mA 0-10s
7SR1003-1JB20-2DA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00