

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Secondary Voltage Rating | 12V ac |
| Power Rating | 50VA |
| Primary Voltage Rating | 230V ac |
| Number of Outputs | 1 |
| Length | 94mm |
| Width | 61mm |
| Depth | 58.5mm |
| Dimensions | 94 x 61 x 58.5mm |
| Weight | 990g |
| Mounting Type | Through Hole |
| Maximum Temperature | +40°C |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
VB 1.5/2/24
PCS020-EE0503KS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00