

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Primary Voltage Rating | 2 x 115V ac |
| Secondary Voltage Rating | 2 x 24V ac |
| Power Rating | 30VA |
| Number of Outputs | 2 |
| Weight | 470g |
| Diameter | 68mm |
| Minimum Operating Frequency | 50Hz |
| Maximum Operating Frequency | 60Hz |
| Termination Type | Leads |
| Maximum Temperature | +40°C |
58-0160-024-D
RKD 160/2x18
0015P1-2-012
RKD 60/2x15
RKD 120/2x12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00