

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Normal State Configuration | 1NC/1NO + 1NC/1NO |
| Lock Type | Guard Lock Interlock |
| Actuator Included | Yes |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Maximum DC Voltage | 24V |
| Connection Type | M20 |
| Housing Material | Glass Fibre Reinforced Thermoplastic |
| IP Rating | IP67 |
| Series | SLC |
| Maximum Current | 5A |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Width | 42mm |
| Depth | 44mm |
| Length | 192mm |
3SE5122-0QV10
AZ 16-12ZVK-ST
2TLA050003R0100 MKEY5
EX-AZ 16-12ZVK-3D
2TLA042022R4600 Magne 4 OSSD-Info
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00