

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M8 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 70 - 1000 mm |
| Body Style | Barrel |
| Supply Voltage | 12 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 63.8mm |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Standards Met | CE, cULus |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 100 mA |
| Communication Protocol | IO-LINK |
Bi4-M12-AP6X-H1141
NBB2-8GM40-E2-V1
IQ12-04BPSKR8SS10
IM30-15NUS-ZUD
IQ40-40NPPKC0K
XS612B1MAU20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00