

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M12 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Block |
| Detection Range | 250 mm |
| Analogue Switching Output Type | 0-10 V |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| Length | 65mm |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Depth | 31mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
XS1M08PC410D
IBS04SF15A2PC
BES 516-324-G-E4-C-S49-00,3
BES Q40KFU-PAC20B-S04G
BCS M18BBG2-PSC15H-S04K
crm+35/DD/TC/E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00