

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M30 |
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 2.5 m |
| Analogue Switching Output Type | 0-10 V |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 15 - 30 V dc |
| Length | 95mm |
| IP Rating | IP67 |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Series | UNAM |
| Switching Current | 35 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
CM30-25NPP-EC1
XS108B3PAM12
XS630B5PAL2
XS618B4MAU20
IQ12-08NPSKW2S
IME18-12NPSZW2S
IME18-08BPOZW2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00