

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Ultrasonic |
| Detection Range | 1 m |
| Body Style | Block |
| Digital Switching Output Type | Push Pull |
| Connection Type | M12 |
| Supply Voltage | 12 - 30 V dc |
| Length | 18mm |
| IP Rating | IP67 |
| Width | 45.1mm |
| Housing Material | ASA, PMMA |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Maximum Switching Frequency | 220kHz |
| Switching Current | 35 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 220 kHz |
| Depth | 32.2mm |
IME30-15BPPZW2K
IME08-1B5PSZW2S
IME08-04NPOZW2S
BI10-M30-Y1X-H1141/S56
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00