

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Properties Measured | Current, Power, Voltage |
| Display Type | LED |
| Cutout Height | 45mm |
| Cutout Width | 92mm |
| Depth | 96mm |
| Number of Digits | 5 |
| Digit Height | 14 mm |
| Minimum Temperature | -10°C |
| Maximum Temperature | +60°C |
| Measurement Range | 0.2 A, 1 A, 6 W, 30 W, 50 V dc, 110 V dc, 150 VA, 250 V ac, 0 - 10 V |
| Series | PA418 |
| Meter Type | Digital |
6.566.010.309
K3MA-L-C AC100-240
BT90-C030460000000
SGD 43-A-DK+
KPN1LE1-I8121462
D9645-65HZ240/2-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00