

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Diffuse |
| Detection Range | 300 mm |
| Electrical Connection | Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Connector |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 45 mA |
| Response Time | <250 μs |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Series | O300 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Housing Material | Plastic |
| Standards Met | CE Certified, cULus Listed |
VL18-4P6640
XUK9TAH2MM12
GTE20G-1H111170ZZZ
GRL18S-P2356
E3Z-T81A-L 2M
VL18-3P3812
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00