

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Through Beam |
| Detection Range | 0 - 5 m |
| Output Type | PUSH/PULL |
| Electrical Connection | M8 4 Pin Connector |
| Switching Mode | Light / Dark switching |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Communication Protocol | IO-LINK |
| Terminal Type | M8 Connector |
| Light Source | Laser Light |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 50 mA |
| Interface | IO-Link |
| Response Time | 0.1ms |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | M3 smooth sleeve |
| Housing Material | ASA, PMMA |
| Series | O200 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
WF80-60B416
FZDK 10P5101/S35A
GRTE18S-P1367
GTE10-P4212
BOS 18M-PA-RH22-S4
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00