

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Level Switch |
| Mounting Type | G1/2 Hygienic |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Maximum DC Voltage | 36V |
| Maximum Current | 35mA |
| Maximum Pressure | 16bar |
| For Use With | Liquids, solids, granules, pastes |
| Series | LFFS |
| Current Rating | 50mA |
FTI26-AA4VWDJ
7ML5735-1AA11-0BA0
FTL31-AA4M2BAWBJ
FTL31-AA4S2AAWBJ
FTL325N-F1A1
FTC260-BA2J3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00