

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 1 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Cable Length | 2m |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 25mm |
| IP Rating | IP67 |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Width | 4mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Maximum Switching Frequency | 5kHz |
| Switching Frequency | 5 kHz |
| Shielding | Shielded |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Current | 100 mA |
| Standards Met | CE, cULus Listed, EAC |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
E2B-M12KN08-M1-B1
IMB12-08NPOVC0K
BCS Q40BBAA-GPC20C-EP02
IMB08-04NNSVU2K
IM05-1B5NOVU2S
CM12-08EBO-KC1
XS212B4PAL2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00