

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Transducer |
| Supply Voltage | 12 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 65mm |
| Overall Width | 88mm |
| Overall Depth | 88mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Current Rating | 10 mA @ 24 V dc, 30 mA @ 24 V dc |
SFM60-HRKT0K02
PSCI-6PP-05
926229
ARS60-FAA00016
DBS36E-S3CK01024
MTS360G2-1A-C0000-ERA360-05K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00