

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Liquid Level Sensor |
| Mounting Type | Vertical/Horizontal |
| Switch Output | PNP |
| Body Material | Polysulphone |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Maximum Current | 200 mA |
| Maximum Pressure | 10bar |
| Series | FFAK 16P |
FTC262-AA34D1
LFP0300-A5NMC
FTL31-CA4M3AAWBJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00