

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Magnetic |
| Series | EAM580 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Resolution | MT 18 bit, ST 14 bit |
| IP Rating | IP67 |
| Interface | CANOpen |
| Overall Width | 58mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Mounting Type | Clamping Flange |
| Connection Type | Cable output 2 m |
DUV60E-D4KFWCGB
MSC360-1A-C0004-ERA360-05K
DFS60B-S4PK10000
DBS60E-TEFN02048
PEC16-4220F-N0024
DBV50E-22AMA2000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00