

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Technology | Capacitive |
| Detection Range | 5 mm |
| Body Style | Block |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Connection Type | M8 |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Length | 44mm |
| IP Rating | IP65 |
| Housing Material | Nickel Plated Brass |
| Width | 20mm |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Short Circuit Overload Protection | Yes |
| Depth | 12mm |
| Shielding | Shielded |
| Maximum Switching Frequency | 50Hz |
| Switching Current | 200 mA |
| Reverse Polarity Protection | Yes |
| Switching Frequency | 50 Hz |
| Maximum Operating Temperature | +75°C |
| Standards Met | CE, cULus |
UB300-18GM40-E5-V1
IME12-08NPSZW2K
UM18-212126112
IME30-20BPOZC0K
XX512A1KAM8
IFL 20-400-10/01YG
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00