

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Optical |
| Pulses Per Revolution | 500 |
| Series | BDK |
| Maximum Revolutions | 12000rpm |
| Output Signal Type | RS422, TTL |
| Shaft Type | Solid |
| Shaft Diameter | 5mm |
| Supply Voltage | 5 V dc |
| IP Rating | IP42 |
| Overall Width | 30mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Synchro Flange |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | â¤100 kHz |
| Connection Type | Cable output 1 m |
D8.C100.0500.SW34.1000
PEC16-4220F-N0024
DBS50E-S5EK00360
SRS50-HEA0-K21
DFS60B-S4PM10000
RI32-O/ 1024ER.11KB
EAL580-SC0.5WPT.13160.A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00