

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 100 mm - 2 m |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | 4 Wire Cable 2 m |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 12 mA |
| Response Time | 500 μs |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Series | VS8 |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Housing Material | Glass-Fiber Reinforced Plastic |
WSE280-2P4331
WL100L-F2131S05
VT12T-2N430
E3T-FL11 2M
XUY474NB4H03M12
XUX0ARCTT16T
XU8M18MA230K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00