

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Detection Range | 2 mm - 30 mm |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M8 3 Pin Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Cable |
| Light Source | Red LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 20 mA |
| Response Time | 500 μs |
| Series | VS8 |
| Housing Material | Glass-Fiber Reinforced Plastic |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
E3AS-HL500MT M3
XUVR1212PANM8
GSE20G-QK112170ZZZ
VL180-2P41131
WL12G-3P2582P04
ZLD18-4PZ2B2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00