

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Retroreflective |
| Detection Range | 2 m |
| Output Type | NPN/PNP |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | M12 Connector |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 45 mA |
| Response Time | 500 μs |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Housing Material | PBT |
E3Z-T81-M1J 0.3M
WS/WE100L-E1131
WTT4SLC-3B3262B05
OBR12M-R100-2EP-IO-V31-L
RLK31-8-1200-RT/31/115
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00