

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Through Beam |
| Detection Range | 50 mm |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M18 Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Connector |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Response Time | 850 μs |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Mounting Type | Threaded |
| Series | QS18 |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Standards Met | CE Certified, cULus Listed |
GL6-P3212S63
QS18VN6AF100Q
E3JK-RP11 2M
XUX0AKSAM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00